A oto i Badi ,któremu na nóżki założyłam wełniane skarpeto-buciczki ,które sama zrobiłam Wygląda w nich dość dziwnie,ale moim zdaniem słodziaśnie :) B♥♥♥
Trzymałam go ręką żeby nie uciekł>
Do zobaczenia. Odwiedzajcie codziennie mój blog > Zapraszam!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz