A oto i Badi ,któremu na nóżki założyłam wełniane skarpeto-buciczki ,które sama zrobiłam Wygląda w nich dość dziwnie,ale moim zdaniem słodziaśnie :)  B♥♥♥








Trzymałam go ręką żeby nie uciekł>  


Do zobaczenia. Odwiedzajcie codziennie mój blog >  Zapraszam!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz