Badysław jest to pekińczyk ma 8miesięcy . przesz dłuższy czas nie pisałam o nim ale to teraz nadrabiam . Badi waży 5,7 kg. ważyłam go przed chwilką jego rodzic e wyglądali tak ale to napewno widzieliście
uważam  że  Badi jest fajnym kolegą . Zachęcam do oglądania mojej strony regularnie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz