Badysław jest to pekińczyk ma 8miesięcy . przesz dłuższy czas nie pisałam o nim ale to teraz nadrabiam . Badi waży 5,7 kg. ważyłam go przed chwilką jego rodzic e wyglądali tak ale to napewno widzieliście
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz