właśnie przed chwilką go umyłam a badi wyrarł się o moje łóżko :)



rano zrobiłam mu też zdiecia jak siedział na biórku on siedzi tam przez cały dzień





przepraszam ale troche rozmazane ale to przz światło

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz